"MARMARA PACK Uluslararası Kağıt San. Ltd. Şti."

Hakkımızda


"MARMARA PACK Uluslararası Kağıt San. Ltd. Şti."


Firma Profili

Marmara Pack; ticari hayatın içerisinde hızla ilerleyen, sosyal yaşama ve toplumsal yapıya doğrudan etki ederek iş hacmini genişletmeye devam etmiştir.

Kurulduğu günden bu yana hedeflerini net olarak belirlemiş olan Marmara Pack sektördeki yerini sağlamlaştırmış, her geçen gün büyüyen teknolojik altyapısıyla bilgi ve birikimini başarılı bir şekilde harmanlamış ve bu sayede piyasadaki yerini kalıcılaştırmıştır.

Başka bir deyişle toplumun bir parçası olduğunun farkındalığıyla, ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen göstermiş yeni yatırım projeleriyle birçok alanda faaliyet göstererek, büyümeyi hedeflemiştir.

Uzun yıllardır faaliyette bulunduğumuz mukavva sektöründe müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasında olan Müşterilerimizden aldığımız güçlü geri bildirimler ile makine parkurumuzu sürekli geliştirdik ve bir çok ürün çeşidimizi segmentimize ekledik.

  • İlkelerimiz

    Doğruluk ve güvenilirlik, ekip çalışması, kaliteli ve hızlı hizmet, tam müşteri memnuniyeti, gelişme açıklık, değerlerden ödün vermemek.

  • Misyonumuz

    Kalite ve teknolojiden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek ambalaj sektöründe söz sahibi olmak.

  • Vizyonumuz

    Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.


© Marmara Pack 2019 - Tüm Hakları saklıdır.